Tenis Rudná

Oživení centra sportu
a zábavy za Prahou

Měli jsme za úkol:

Poskytnout consulting týkající se nové identity sportoviště a restaurace
Vytvořit novou brandovou identitu tenisového areálu
V rámci rebrandingu propojit s areálem také bistro

Podařilo se nám:

Zvládnout rebranding i během pandemie
Zajistit tvorbu webu a tiskovin
Sestavit strategii pro sociální sítě

"Digičáry zajišťovaly grafickou identitu pro naše bistro a tenisový areál plus návazné grafické práce jako bannery, logo a další. Vše proběhlo, jak slíbili, a za rozumnou cenu. Spolupracujeme již na několikátém projektu a jsem dlouhodobě velmi spokojen."

Jakub Nešpor

Tenis Rudná a Bistro Na Tenisu, majitel

Spolupráce z jiného soudku

Zakladatelé naší firmy mají k tenisu velmi blízko. Když tedy přišel náš dlouholetý kamarád, který působí jako trenér a investor, že by chtěl převzít a oživit tenisový areál v Rudné u Prahy, chopili jsme se toho s nadšením. Oproti projektům z korporátního prostředí představoval rebranding sportovního areálu zpestření, které nám dávalo více volnosti k čarování.

Všechno nanovo

Tenisový areál v Rudné existuje přes 20 let. Za tu dobu vystřídal několik majitelů, kteří zkoušeli uspět. Většina z nich bohužel marně.  Po několika konzultacích s novým vedením jsme se rozhodli odstřihnout se od minulosti a udělat všechno nanovo. Vznikl nový brand NA TENISU, který zahrnuje bistro a propojuje ji s brandem TENIS RUDNÁ, který nabízí sportovní vyžití v přilehlém areálu. Všechno probíhalo v době pandemie, což není zrovna ideální období pro začátek podnikání v gastronomii a sportu. Protože za tímto projektem stojí parta super lidí, tenisový business v této zkoušce obstál a i nadále se snaží posouvat kvalitu služeb na vyšší level.

Od každého něco

Výzva, kterou jsme v Rudné přijali, zahrnovala částečně consulting, tvorbu celé identity pro areál a restauraci, ale také zajištění webů, copywritingu a tiskovin k náboru dětí a dalším akcím. Nabídli jsme klientovi také pár rad k tvorbě sociálních sítí. Během provozu jsme realizovali několik výkonnostních online kampaní na tenisové kurzy či sezónní akce v bistru. Všechno je stále na začátku, ale věříme, že si projekt nadále povede dobře a my budeme u toho.

Kontakt

carymary@digicary.cz
721 011 847
Na Pernštýně 1, Praha 1

Firemní údaje

Reklamní agentura DIGIČÁRY
Digital Focus s.r.o.
Španielova 1298/82, Praha 6
IČ: 06872450
DIČ: CZ06872450